Wersja demonstracyjna

Wersja demonstracyjna aplikacji daje Ci możliwość sprawdzenia jej funkcjonalności przed rejestracją. Wersja demonstracyjna jest pełną wersją aplikacji, dzięki czemu masz dostęp do wszystkich jej funkcji.

Login i hasło

Login i hasło wyślemy Ci mailem. Trochę później chcielibyśmy Ci także wysłać prośbę o wypełnienie ankiety w której, jeśli zechcesz, będziesz miał możliwość wyrażenia opinii o naszej aplikacji. Następnie usuniemy Twój adres email z naszej bazy danych.

Przyjmuję do wiadomości, że mój adres email zostanie wprowadzony do bazy danych "Serwisant Online", której właścicielem jest firma "Sugar Mice Software Arkadiusz Kuryłowicz" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Lajkonika 7/36 i będzie przetwarzany przez nią wyłącznie w zakresie udostępnienia wersji demonstracyjnej aplikacji "Serwisant Online" oraz pozyskania opinii o aplikacji drogą mailową. Jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do danych, prawo poprawiania oraz wniesienia umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania ujawnionych danych osobowych jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych a także odwołania zgody w dowolnym momencie.

Możesz także zarejestrować nowe konto Rejestracja jest bezpłatna.